RATCHEM

Wynajem średnioterminowy

Zwiększ zysk przechodząc z najmu krótkoterminowego na wynajem średnioterminowy

Dlaczego warto skorzystać z wynajmu średnioterminowego ?

Dla właścicieli :

Wzrost przychodów

Dzięki temu, że Twoja nieruchomość jest dostępna do wynajęcia przez cały lub większość roku, masz pewność, że Twoje dochody wzrosną i będą bardziej regularne niż w przypadku wynajmu krótkoterminowego w szczycie sezonu.​

Alternatywa w czasie pandemii

Doskonała alternatywa wynajmu krótkoterminowego w czasach kryzysu Covid-19.

Nowe trendy

Praca zdalna, wzrastająca świadomość ekologiczna i promowanie odpowiedzialnej turystyki. Podążaj za nowymi trendami społecznymi. Zachodni inwestorzy już docenili korzyści z wynajmu średnioterminowego.

Dla wynajmujących :

Zmiana środowiska

Skoro pracujesz zdalnie, to nie musisz czekać na urlop, aby znaleźć się w miejscu, o którym marzysz. Jesteś zmęczony mieszkaniem w centrum miasta? A może po prostu chciałbyś zmienić środowisko i sprawdzić jak to jest mieszkać w innym mieście? Firma Rathem pomoże Ci w znalezieniu Twojego odpowiedniego miejsca do wypoczynku.

Przetestowanie

Skorzystaj z naszej oferty wynajmu średnioterminowego przed nabyciem nieruchomości wystawionej na sprzedaż. Sprawdź czy to jest właśnie ten dom i okolica, gdzie chciałbyś zamieszkać. A może szukasz une résidence secondaire, aby zmienić otoczenie od czasu do czasu.

W ramach zarządzania najmem średnioterminowym oferujemy:

Kontakt

Spełnienie marzeń jest na wyciągnięcie ręki po telefon

Formularz kontaktowy

Website Slogan

Kontakt

+48 508 611 004
anetatwardowska1@gmail.com