RATCHEM

Praca z domu - Pracuj i Podróżuj

Praca z domu staje się coraz bardziej popularna także w Polsce. Daje ona bez wątpienia wiele możliwości dla pracownika, ale często pozwala również na ograniczenie kosztów ze strony pracodawcy. Jakie są plusy pracy z domu? Jakie są sposoby, aby móc zarabiać godziwe pieniądze online i jednocześnie podróżować? Jeśli chciałbyś obrać ścieżkę „digital nomad”, ten artykuł powinien Cię zainteresować. Zapoznaj się z listą zebranych przez nas możliwości pracy z każdego miejsca na świecie. Może zainspirują Cię one do obrania odpowiedniej drogi zawodowej dla Ciebie.

praca z domu

Praca z domu - korzyści:

Brak granic geograficznych

Twoim marzeniem jest pracować dla zagranicznej firmy, ale nie wyobrażasz sobie życia z dala od rodziny i przyjaciół? Praca z domu to nie tylko praca dla polskich firm! Nie ma żadnych przeszkód, abyś zrealizował swoje marzenia, ponieważ zagraniczne przedsiębiorstwa często proponują pracę online.

Podróżuj cały rok

A gdyby tak… Zarabiać pieniądze i w tym samym czasie zwiedzać świat? Pracując z domu, wcale nie musisz być w swoim domu. Dzisiaj Londyn, jutro Paryż i to bez pytania szefa o płatny urlop!

Elastyczne godziny pracy

Praca z domu pozwala na swobodę w rozporządzaniu swoim czasem. Owszem, musisz trzymać się ustalonych terminów, ale to od Ciebie zależy czy pracujesz w nocy, a w dzień korzystasz z uroków życia czy pracę wykonasz z samego rana, aby mieć czas na wieczorny wypad.

Sam sobie szefem

Nie wszystkich w pracy obowiązuje ścisły ‘‘Dress code’’, ale domyślamy się, że większość z Was nie mogłoby sobie w biurze pozwolić na pracę w piżamie. Na szczęście w domu nikt nas nie ocenia, jak jesteśmy ubrani i czy wykonaliśmy staranny make-up :)

Oszczędność czasu

Chyba nikt nie przepada za straconym czasem poświęconym rano i wieczorem na dojazd do pracy. Praca z domu to brak tego problemu! Zero korków, zero obaw, że spóźnisz się do pracy i więcej czasu na własną rozrywkę!

Mniejszy wydatek

Jak już wspomnieliśmy o dojazdach do pracy, to trzeba podkreślić, że praca z domu pozwala zaoszczędzić nie tylko czas, ale i pieniądze! Nie wydajemy ani na dojazd, ani na lunch na mieście!

Praca z domu - zawody

Zawodów, które możesz wykonywać online, obecnie nie brakuje. Można stwierdzić, że powstają coraz to nowe możliwości tego typu pracy. Resume Writer, korekta online, tłumaczenia, blogowanie i vlogowanie, korepetycje oraz menedżer społeczności itd…

Grafik komputerowy

Dobry wybór, jeśli masz kompetencje w obsłudze programów graficznych i lubisz spędzać wolne chwile na rysowaniu.

Tworzenie stron internetowych

Wielu pracodawców nie dba o to, skąd pracujesz, ponieważ potrzebujesz tylko porządnego laptopa i odpowiedniego połączenia z Internetem.

Projektant UX/UI

Praca polega na zaprojektowaniu produktu cyfrowego w taki sposób, aby na każdym etapie jego użytkowania doświadczenie klienta było jak najbardziej satysfakcjonujące.

Twórca aplikacji

Programista aplikacji głównie znajdzie pracę w start-upach lub większych firmach. No, chyba że masz nietuzinkowy pomysł na własną i zyskowną aplikację.

Wsparcie techniczne online

Ci bardziej cierpliwi mogą zastanowić się nad jednym z zawodów ds.wsparcia technicznego. Możesz pracować przez e-mail, czat lub telefon, co sprawia, że jest to idealna sposób na zarabianie w internecie.

Pomoc wirtualna

Ten zawód wymaga dobrej organizacji! Jako asystent wirtualny odpowiadasz za te same czynności co prywatny asystent biznesowy w biurze. Z tą różnicą, że Ty pracujesz u siebie, z domu! Zatrudnienie znajdziesz u przedsiębiorców, menedżerów bądź artystów!

Virtual Recruiter

Zadanie jest takie samo, jak w przypadku zwykłych osób rekrutujących – odkrycie talentów dla pracodawców.

Pracuj i Podróżuj !

Zarabianie w internecie nie musi wiązać się ze zmianą zawodu. W dzisiejszych czasach wiele profesji wykonywanych w biurach jest przenoszona do zakątka domowego. Oprócz tego możesz być zatrudniony bezpośrednio w firmie albo wykonywać zawód jako freelancer. Najważniejsze, aby połączyć przyjemne z pożytecznym. Pracuj i podróżuj!

Szukasz nieruchomości na wynajem? Skontaktuj się z naszym biurem!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *